Všeobecné prodejní podmínky

Informace o společnosti :

AD TYRES INTERNATIONAL SLU
Carrer Bonaventura Armengol num 10
AD500 Andorra la Vella
ANDORRA

VAT CZ683941214
Share capital : 1.000.000 EUR
Kontakt

 1. Nabídka Internet Maxi Tyre.
 2. Přihlášení.
 3. Předmět a smlouva o užívání.
 4. Postihy a zákazy.
 5. Platební podmínky.
 6. Reklamace a doručení.
 7. Cena.

1 / Nabídka Internet Maxi Tyre.

Maxi Tyre je rozhraní online prodeje mezi pneumatikovými profesionály, výrobci, překupníky a svými vlastními sklady. Společnost nese zodpovědnost za dobré plnění prodejní smlouvy.

2/ Přihlášení

 1. Platforma je určená profesionálům pneumatikového průmyslu. Pro přístup na Maxi Tyre musí žadatel doložit důkaz o tom, že řídí společnost, jejíž aktivita souvisí s pneumatikami.
 2. Platforma je zdarma bez jakéhokoliv předplatného.
 3. V návaznosti na vaší žádost o přijetí vám zašleme e-mail, zda vaše přihlášení bylo úspěšné či ne.

3/Předmět a smlouva o užívání.

AD TYRES INTERNATIONAL SLU nemůže být zodpovědný za škody či nepřijemnosti způsobené svým uživatelům v případě nefunkčnosti systému: platforma je nepřístupná z důvodu poruchy serveru.

Uživatel je zcela zodpovědný za své přihlašovací údaje. AD TYRES INTERNATIONAL SLU nenese zodpovědnost za podvod pokud k úniku uživatelských údajů došlo z uživatelovy strany.

Uživatel se zavazuje sdělit údaje o svém bankovním účtě a o své bankovní kartě, které vlastní..

Uživatel je obeznámen, že ceny na Maxi Tyre se vyvíjejí v reálném čase. Zavazuje se tedy, pokud pošle svému klientovi rozpočet na cenu pneumatik, která vrostla či se zmenšila, nebo pokud došo k vyčerpání zásob.

4/ Postihy a zákazy.

Mají za následek definitivní zákaz vstupu na platformu Maxi Tyre tato chování:

 • Jednání rovnou s překupníky či výrobci, se kterými vás spojil Maxi Tyre.
 • Platební povinnsot nesplněna do 15ti dnů.
 • Převod svého účtu na jiného uživatele bez předběžného souhlasu.
 • Pokud dojde k nečestné konkurenci s aktivitami společnosti Maxi Tyre. To znamená, pokud dojde k přímému jednání s klientelou, se kterou kontakt zprostředkovalo royhraní Maxi Tyre.

5/ Platební podmínky.

 • Platební karta s jednodenní lhůtou.
 • Bankovní převod se sedmidenní lhůtou.

Platba kreditní kartou:

Prodávající přijímá platby pouze kreditními kartami Visa, Mastercard nebo Maestro.

Bezpečnou online platbu kreditní kartou provádí poskytovatel plateb.

Všechny fáze platby kreditní kartou podléhají platebnímu systému HIPAY / BRAINTREE / CHECKOUT, který je plně šifrován a chráněn. Použitý protokol je SSL spojený s bankovním bankovnictvím (3D bezpečný protokol).

To znamená, že informace související s objednávkou a číslem kreditní karty se na internetu neobíhají jasně. Číslo kreditní karty není vytištěno na papíře, na faktuře, vyúčtování ani na jiném výpisu.

Prodejce nezná čísla karet. HIPAY / BRAINTREE / CHECKOUT neuchovává čísla karet po odeslání platební transakce do banky obchodníka. Žádná osoba tak nemá přístup k údajům o kreditních kartách kupujících, a to ani v elektronické podobě ani v tištěné podobě. Riziko napadení jeho čísla kreditní karty při nákupu na webových stránkách prodávajícího pomocí HIPAY / BRAINTREE / CHECKOUT je téměř nulové.

Profesionálové mohou také použít automatický debetní systém GoCardless (gocardless.com) vybraný prodejcem. Tento systém je plně šifrován.

Zákazník bere na vědomí a přijímá bez výhrady, že odpovědnost prodávajícího nemůže vzniknout na základě narušení bezpečnosti výše uvedených platebních systémů, za které odpovídá výlučně jejich poskytovatel.

Při platbě kreditní kartou je transakce okamžitě odečtena z platby provedené zákazníkem. Závazek k platbě daný kartou je neodvolatelný. Poskytnutím svých bankovních údajů v době prodeje Zákazník opravňuje Prodávajícího, aby na vrub své karty odepsal částku odpovídající uvedené ceně. Zákazník potvrzuje, že je zákonným vlastníkem odepsané karty a že je oprávněn ji používat. V případě chyby nebo nemožnosti inkasovat kartu je objednávka okamžitě zrušena.

Činnosti související se smlouvou na dálkový prodej pořádá společnost AD TYRES INTERNATIONAL EU se sídlem Level 3 Suite č. 2407, Tower Business Center, Tower Street Swatar, BIRKIRKARA BKR 4013, MALTA - registrační číslo společnosti OC 1277.

6/ Reklamace a doručení.

 • Uživatel má 14 dní na uplatnění svého reklamačního práva. Reklamaci musí podat prostřednictvím účtového rozhraní, které se nachází na jeho sukromém účtu na stránce Maxi Tyre.
 • V případě reklamace ve stanovené lhůtě, musí uživatel zaplatit přepravní poplatky, pokud není prokázaná zodpovědnot AD TYRES INTERNATIONAL SLU.
 • Uživatel se musí ujistit, že uvedená doručovací adresa je správná. Pokud uvedená adresa neumožní doručení, AD TYRES INTERNATIONAL SLU strhne přepravní poplatky z peněz na vrácení.
 • Uživatel je odpovědný za kontrolu zboží při doručení. Pokud uživatel nezmíní žádnou anomálii během doručení, zboží bude považováno za odpovídající objednávce a ve výborném stavu.

7/ Cena.

 • Nákupní cena Maxi Tyre je aktualizována v reálném čase.
 • Maxi Tyre zobrazuje ceny online obchodů pouze informačně a nenese odpovědnost za chybu či poruchu aktualizace.
 • Cena zahrnuje náklady na dopravu od dvou kusů.

8/ Platné právo a soudní příslušnost

Tyto Všeobecné obchodní podmínky a smlouva mezi AD TYRES INTERNATIONAL SLU a Zákazníkem se řídí andorrským právem.

Společnost AD TYRES INTERNATIONAL SLU se však bude snažit o nalezení smírného řešení před zahájením soudního řízení.